Powitanie - iWALK Polska!

Witamy wszystkich na forum 4HomeKit oraz serdecznie pozdrawiamy z Białegostoku - Zespół iWALK Polska!

Website: https://iwalk.pl/
E-mail: info@iwalk.pl

4 polubienia

:wave: iWalk Polska!

1 polubienie

W regulaminie jest Zabrania się - rozpowszechnianie spamu, a tu witamy konto spamowe, które reklamuje sklep hmm. Jak by właściciel sklepu czy osoba odpowiedzialna za marketing nie mogła zarejestrować sie pod swoimi danymi i przy okazji zaprosić do sklepu, który prowadzi. Więc, albo ban albo zmiana regulaminu by się przydała. Tak na dobry początek, żeby ustalić standardy

To nie jest spam. Trzeba rozróżnić spam od partnerów. Jak zapisujesz się do newslettera to traktujesz te wiadomości jako spam?

A co ma newsleter do forum? Tam się zapisuje z własnej woli i się godzę na spam. Tu zapisuje się na forum z „jasnymi” zasadami i widzę, ze konto spamowe jest witane. Jeśli sklep jest partnerem to mógł to napisać w swoim powitalnym poście. Bez tego widzę nachalny spam nieumiejętny marketing sklepu, który bije po oczach. Za każdym razem jak takie konto napisze to jest reklama w każdym temacie gdzie się pojawi wiec można uznać to za spam. Do tego o ile się nie mylę każdy user może ustawić linka w swoim profilu, ktoś będzie interesującym userem sprawdzam takiego profil i klikam w link. W tym przypadku taki sklep leci na czarna listę. Później się firmy dziwią i portale, ze ludzie używają ad bloków jak wszędzie reklam nasranych człowiek ma na ekranie.