Uchwyt ścienny na ipada

Używasz ipada jako centrum sterowania swoim smarthome? Chciałbyś go umocować na ścianie ale oryginalne uchwyty są bardzo drogie ? Postawiłem zrobić remake jednego z projektów aby móc go wydrukować. Obudowa ta mocowana jest na ścianie za pomocą dwóch śrubek w sposób niewidoczny (na tak zwaną wsuwkę) . Sam ipad do obudowy przymocowany jest za pomocą czterech łapek w narożnikach od środkowej strony. Dzięki temu że łapki są cieńsze niż sam ipad można go docisnąć do ramki tak aby dobrze się trzymał. W środku jest zagłębienie które pozwala podpiąć kabel do ładowania. Poniższa obudowa zaprojektowana jest do ipada air 2. Koszt takiej obudowy to 130 zł brutto, dostępne kolory to, czarny biały, transparentny, kremowy. O dostępność innych kolorów proszę pytać :). Co o niej myślicie ? Czekam na opinie:D

1 polubienie

Swietne. Pomyslowy wydruk. A jak z zasilaniem?

1 polubienie

puszeczka podtynkowa albo mała bruzda na poprowadzenie kabelka. Inwencja należy do nabywcy :stuck_out_tongue: na pierwszym zdjęciu po lewej stronie widać miejsce na kabel :wink:

Cześć,

Znalazłem coś takiego

Smart things

Ma ktoś u siebie ?
Może coś innego :slight_smile:

Tylko Ipad air 2 wchodzi w grę ? Pasowała by mi taka obudowa do Ipada 2, bo leży i kurz zbiera, a tak to by przynajmniej sterował Netatmo w domu.

1 polubienie

Jaka byla by cena takiego wydruku 3D Druk 3D stacyjki pogodowej ?

Hej jasne że by pasowała, drukowałem już na ipada air 2 air 1 jak i kilka mini. Jak możesz odezwij się do mnie na messengerze to możemy dogadać szczegóły (Michał Urban na forum home kit na fb też mnie znajdziesz :wink: ) Jest możliwość druku na dowolny model :slight_smile: